W jaki sposób wziąć rozwód?

W Lublinie, w tamtejszym sądzie do biura podawczego tak naprawdę codziennie wpływa co najmniej jeden pozew o rozwód. Bardzo wiele osób szuka profesjonalnej pomocy prawnej w chcerozwodu.info , gdzie na takową pomoc można liczyć i dzięki której cały ten przykry proces może się odbyć znacznie szybciej i sprawniej.

To niezwykle istotne dla obu stron takiego postępowania, aby rozwód był przeprowadzony jak najszybciej. Taki rozpad małżeństwa i w ogóle życia rodzinnego jest zwykle bardzo bolesny nie tylko dla małżonków, ale przede wszystkim dla ich dzieci. To właśnie one często najmocniej przeżywają całą taką sytuację, dlatego warto, by możliwie jak najbardziej im przeżycie rozejścia się rodziców ułatwić. Dzięki pomocy prawników można postępowanie takie przeprowadzić sprawnie i szybo, o co przecież chodzi zwykle obu ze stron.

Przede wszystkim do wzięcia rozwodu w pierwszej kolejności konieczne jest złożenie pozwu do sądu. Można to zrobić samodzielnie, a może to także zrobić w imieniu swojego klienta adwokat zajmujący się takim rozwodem.

Przede wszystkim do wzięcia rozwodu w pierwszej kolejności konieczne jest złożenie pozwu do sądu.

Usługa adwokata

Stawka w Lublinie

Sporządzenie pisma lub pozwu do sądu

150 zł

Sporządzenie umowy zlecenia

200 zł

Przeprowadzenie postępowania rozwodowego

2500 zł

Przeprowadzenie postępowania w sprawie alimentów

2000 zł

Obrona przed sądem polubownym

1200 zł


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *