Rodzaje masażów w spa

 

Masaż to jeden z najczęstszych zabiegów wykonywanych w każdym najlepszym spa. Wystarczy spojrzeć na ofertę www.Bluediamond-hotel.pl by zauważyć, że oferta masaży jest bogata. Każde najlepsze spa oferuje wiele różnych masaży. Od klasycznych, poprzez gorącymi kamieniami, na gorącą czekoladą, oraz miodem kończąc. To wyróżnia najlepsze spa od zwykłych masażystów – ilość dostępnych zabiegów jest znacznie większa.

 

Najlepsze spa.

Ile trzeba za nie zapłacić? Te wątpliwości pomoże rozwiać tabela:

 

Usługi jakie oferuje najlepsze spa Cena
Masaż balijski 240 zł za 60 minut
Masaż tajski 220 zł za 60 minut
Masaż shiatsu 220 zł za 60 minut
Masaż klasyczny całościowy 190 zł za 60 minut
Masaż klasyczny częściowy 90 zł za 30 minut
Masaż gorącymi kamieniami 230 zł za 60 minut
Masaż relaksacyjny 180 zł za 60 minut
Masaż masłem 220 zł za 60 minut

 

TO i tak nie wszystkie masaże jakie znajdują się w ofercie najlepszych spa. Warto zwrócić uwagę na to, że ceny są raczej podobne. Oczywiście wiele zależy od tego jakie spa wybierzesz, gdzie będzie się ono znajdować. Jednak w większości przypadkach za godzinę masażu zapłacisz od 150 do 300 złotych. Różnica może pojawić się w sytuacji gdy wykupisz karnet, wtedy cena za masaż może spaść kilkukrotnie.

 

Jeżeli wybierasz się do spa i nie wiesz na który masaż się zdecydować to nie przejmuj się. Możesz samemu poczytać w internecie na temat różnych opcji. Możesz też po prostu po udaniu się do najlepszego spa spytać o polecany zabieg. Zwykle zostaniesz spytany o oczekiwania, a następnie zaproponują Ci konkretną wersję masażu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *