Podobają mi się nowoczesne wózki dziecięce. W końcu znalazłam ofertę dla siebie.

 

Wózki dziecięce w wersji składanej w kilka chwil to wygoda - mówi mama.
Wózki dziecięce w wersji składanej w kilka chwil to wygoda.

Nie ukrywam, że choć tradycyjne, głębokie wózki dziecięce oferowane przez http://www.sklep-tosia.eu są całkiem urocze i zdecydowanie szykowne, to jednak mój wzrok o wiele bardziej przyciągnęły dostępne na stronie sklepu modele o ultranowoczesnym i innowacyjnym charakterze. Jestem fanką filmów science fiction, lubię śledzić nowinki technologiczne, a na co dzień pracuję jako programistka. To powinno wystarczyć jako wyjaśnienie dlaczego interesują mnie lekko futurystyczne modele wózków dziecięcych.

 

Lubię technologię, znam się na niej, świat motoryzacji również nie jest mi obcy. Dlatego zwróciłam uwagę na modele z amortyzacją kół. To bardzo ważne, gdy mieszkasz w dużym mieście i często musisz udać się do rejonów, gdzie dominuje starodawny bruk. Moja córka nie przepada za wstrząsami, wózki dziecięce chroniące ją przed takimi atrakcjami musiały zatem zostać przeze mnie zauważone.

 

Należę również do grona aktywnych mam. Wybrany przeze mnie model wózka dziecięcego, który został zaprojektowany z myślą o rodzicach lubiących sobie od czasu do czasu pobiegać, bez dwóch zdań pomógł mi w powrocie do codziennych treningów w parku. Razem z mężem dużo podróżujemy, dlatego zdecydowaliśmy się na wózki dziecięce w wersji składanej w kilka chwil.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *