Oczepiny na weselu

 

Dla wielu osób zespół na wesele to tylko muzyka, jednak w większości przypadków pełni on jeszcze jedną bardzo ważną funkcję – prowadzi Oczepiny. W tej ofercie ( link ) można znaleźć informację o oczepinach. I bardzo warto podyskutować z zespołem o oczepinach przed weselem.

Niektóre zabawy oczepinowe są kiepskie i nie każdej parze młodej się podobają. Dlatego według mnie warto sprawdzić zespół na wesele pod tym kątem. Teoretycznie większość zabaw będą robić goście, jednocześnie im też powinny te zabawy się podobać.

Niektóre pary młode wolą bardziej poważny styl wesela. Jednak według mnie warto jest i tak wybrać dobry zespół na wesele i dogadać się z nim jak mają wyglądać oczepiny. Dla wielu gości jest to najważniejszy punkt wesela i warto o niego zadbać. Jeżeli nie ma się samemu pomysłu na to jak je zorganizować, jakie zabawy chce się na nim mieć, to wtedy warto pogadać o tym właśnie z zespołem.

Według mnie jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ raz byłem świadkiem bardzo słabo zorganizowanych oczepin. Do tamtej pory byłem przekonany, że w tej kwestii ciężko jest coś zepsuć, jednak naprawdę warto o tym rozmawiać. Inaczej zamiast dobrej zabawy może wyjść chaos, a ludzie nie będą się dobrze bawić na oczepinach. Dlatego jeżeli ma się specjalne wymagania co do tego fragmentu wesela, albo chce się by on dobrze wypadł, to warto porozmawiać o tym z zespołem przed weselem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *