Mikrodermabrazja diamentowa – na czym polega i dla kogo?

 

Bardzo wiele gabinetów kosmetycznych działających zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach decyduje się na zakup sprzętu potrzebnego do wykonania zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Profesjonalne urządzenia można nabyć w www.venus-beauty.com.pl/products/mikrodermabrazja-diamentowa/5/ oraz wielu innych miejscach.

Nie bez powodu liczne gabinety chcą oferować taki zabieg jak właśnie mikrodermabrazja diamentowa. To bowiem zabieg bardzo efektywny, skuteczny, które daje ogromne korzyści. Został doceniony już dawno temu przez wiele klientek, które korzystają z niego do tej pory. Zabieg ten pozwala na bardzo głębokie oczyszczenie skóry, na złuszczenie martwego naskórka, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra wygląda znacznie lepiej.

Mikrodermabrazja diamentowa pozwala na wyrównanie skóry nie tylko na twarzy, ale również na dekolcie, szyi, także plecach i wielu innych partiach ciała.

Cena zabiegu uzależniona jest przede wszystkim od partii ciała, na jakiej jest on przeprowadzany.

Partia ciała i rodzaj mikrodermabrazji diamentowej Cena
Twarz 100 zł
Twarz: mikrodermabrazja + ampułka 130 zł
Twarz: mikrodermabrazja + ampułka + maska 200 zł
Twarz + szyja + dekolt 250 zł
Plecy 150 zł
Uda 150 zł
Pośladki 150 zł

Dzięki serii zabiegów mikrodermabrazji diamentowej można znacznie poprawić stan skóry, odmłodzić ją i wyrównać. Efekt tak naprawdę zależy od potrzeb, stanu skóry, jej wieku i problemu, z jakim się ona boryka. W każdym jednak wypadku jest to zabieg niebywale skuteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *