Kiedy podniesienie brwi jest konieczne?

 

Podniesienie brwi jest zabiegiem, który odnosi się do poprawy 1/3 górnej części twarzy. Równocześnie z podniesieniem brwi aktywuje się wzrost napięcia skóry czoła, czyli jednoczesne skorygowanie zmarszczek poziomych czoła. http://drpabianczyk.pl/zabiegi/podniesienie-brwi-czola robi to najlepiej w całej okolicy.

 

Najbardziej radykalnym zabiegiem jest lifting brwi polegający na nacięciu skóry czoła i skroni na całej szerokości. Kolejny gatunek liftingu to tzw. lifting skroniowy, który opiera się na nacięciu skóry tylko w obrębie skroni, lewej i prawej natomiast cięcie nie jest przedłużane w części środkowej czoła. Jednym z mniej inwazyjnych zabiegów na podniesienie jest lifting endoskopowy brwi polegający na wykonaniu 3 drobnych nacięć w skórze owłosionej głowy przez które wykonuje się tunele podskórne w kierunku brwi, a skórę unosi i fiksuje w wyższym położeniu.

 

Można również wykonać cięcie tuż nad granicą skóry owłosionej brwi i poprzez wycięcie jej nadmiaru uzyskać uniesienie brwi.

 

Dla kogo będzie odpowiedni taki zabieg?

 

podniesienie brwi

Duża klinika

Mała klinika

Przedział wiekowy

39-45

45-55

Ilość godzin pod obserwacją

48

1,5 doby

Wizyta kontrolna po

Po 7 dniach

Po tygodniu

Czas zabiegu

1,5 godziny

90 minut

 

Jeśli chcesz stanąć przed lustrem i poczuć podniesienie samooceny zadbaj o okolice swoich brwi. Będzie to na pewno dobry zabieg, który prawi, że na zawsze porzucisz wszelkie kompleksy i niedoskonałości twarzy, z którymi zmagasz się już nie od dziś.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *